Grafik / webdeveloper

Mateusz Skoczylas - freelancer

Nazywam się Mateusz Skoczylas, jestem grafikiem i twórcą stron internetowych. Od 2008 roku pracuję jako freelancer.

Jako webdesigner projektuję strony internetowe dla firm i instytucji. Dzięki obszernej analizie potrzeb i oczekiwań, moje projekty pozwalają firmom pokazać się z najlepszej strony.

Projektuję pełną identyfikację wizualną firm, zaczynając od logotypu, poprzez wizytówki firmowe, a na billboardach i stronach internetowych kończąc.

Tworzę strony internetowe z systemem zarządzania treścią. Dzięki temu moi klienci mogą sami administrować treścią na swoich stronach, dodawać aktualności i nowe produkty. Doświadczenie prowadzenia własnej strony jest dzięki temu tak proste jak edycja dokumentu w Wordzie.

Przez cały proces projektowania moi klienci mogą liczyć na fachowe rady, które często wykraczają poza sam obszar projektowania. Wizerunek marketingowy firmy musi być spójny, dlatego projektowanie wybranych elementów nie może odbywać się w oderwaniu od pozostałych.

Wykonałem wiele projektów zarówno dla małych, jednoosobowych firm jak i dla wielkich korporacji. Dzięki współpracy z większymi agencjami reklamowymi miałem możliwość realizacji projektów dla takich klientów jak Microsoft, Seezer czy Cersanit.

Chętnie odpowiem na Twoje pytania - jeśli jesteś zainteresowany współpracą, chciałbyś zlecić mi wykonanie strony lub projektu graficznego - napisz do mnie lub zadzwoń: 505 132 505.