Projektowanie logotypów

warning: Creating default object from empty value in /home/msqnetma/public_html/drupal/sites/all/modules/i18n/i18ntaxonomy/i18ntaxonomy.pages.inc on line 35.

Firma bez logo jest jak człowiek bez twarzy.* Logo jest nośnikiem emocji i skojarzeń. Nadaje markę. Jest skuteczne, gdy w prosty i skuteczny sposób odzwierciedla charakter firmy. Zamów skuteczne logo.

*Logo Design Love - David Airey, Helion 2010

Maxirette e-papierosy

Projekt logotypu dla niemieckiej firmy produkującej e-papierosy.

Branding e-papierosy

E-papierosy są często postrzegane jako zdrowsza alternatywa dla tradycyjnych papierosów, które już dawno przestały być modne. Klienci marki to głównie ludzi młodzi, aktywni, którzy nie boją się eksperymentować i chętnie testują gadżety i różne nowinki.

Spaw - Kon

Właściciel firmy z branży przemysłowej, działającej na terenie Norwegii, zlecił mi zaprojektowanie nowego logotypu.

Projektowanie logotypów - spaw-kon

Zastanawiałem się w jaki sposób połączyć w projekcie logotypu wszystkie elementy, które zaproponował mój klient. Ponieważ działa na specyficznym terenie, musiałem dopasować design logotypu do tego, który w tym regionie przeważa.

Genneco

Genneco logo

Projekt wykonany dla firmy z branży inżynieryjnej. Klientowi zależało na podkreśleniu globalnego charakteru działalności i nawiązaniu do ekologii.

Omnitek

Omnitek logo

Projekt wykony na zlecenie warszawskiej firmy. Niebieski to najczęściej używany kolor przez branżę IT. Podkreśla profesjonalizm i niezawodność. Dla firmy Omnitek zaprojektowaliśmy także wizytówki, papier firmowy, ulotki oraz firmową stronę internetową.

Konwent ekspertów

Konwent Ekspertów logo

Logotyp przygotowany na potrzeby konferencji organizowanej przez Urząd Marszałkowski w Szczecinie. W debacie wzięli udział specjaliści z dziedzin gospodarki, zdrowia, ekonomii, ochrony środowiska i transportu.

Jetro Consulting

Jetro Consulting logo

Symbol zawarty w logotypie nawiązuje do symboli używanych w projektach procesów przemysłowych. Dla tego klienta wykonaliśmy również stronę internetową.

DJ Peter Fern

peter fern logo

Projekt przygotowany dla klienta działającego w branży muzycznej. Oprócz logotypu wykonaliśmy dla niego także stronę profilową na portalu MySpace.

LS Project

ls project logo

Logo dla firmy eventowej zajmującej się obsługą techniczną imprez. Projekt zainspirowany efektem kalejdoskopu.

Ośrodek Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w Chojnie

Znak graficzny przygotowany dla OION Chojna w uniwersalny sposób nawiązuje do zakresu działalności organizacji.